PARTNERI

Teší nás, že od roku 1951 sprevádzame všetkých milovníkov kávy, ktorí dávajú prednosť kvalite Garanti Roaster na tejto príjemnej ceste vo svete najlákavejších a najzávratnejších ziskov (plodov, výsledkov).

Zdieľanie viac ako 65 rokov skúseností s pražením a spracovaním je pre Garanti Roaster veľkým potešením, pretože stojí za to podávať túto božskú kávu profesionálne po celom svete. Toto nadšenie nás privádza na vrchol svetovo známych a preferovaných značiek. Už po tri generácie sú naša vášeň a skúsenosti s nadšením sprevádzané miliónmi ľudí vdesiatkach krajín. "Výsledkom je renomovaná značka, ktorá propaguje kvalitu našich skúseností a každý deň sa spoliehame viac a viac na naše skúsenosti."

Alpnuts Machinery je v sektore odvetvia výroby a spracovania orechov od roku 1997. Sme odborná spoločnosť špecializujúca sa na techniku praženia orechov. Aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky, vieme, že inžinierstvo, dizajn a všetky znalosti rovnako patria k produktom.

C.I.A. srlbola založená v roku 1986 a rýchlo sa etablovala v oblasti automatických baliacich a vážiacich strojov, pracujúca s odbornosťou a serióznosťou so zákazníkmi, aby im radila a rýchlo vyriešila akúkoľvek požiadavku. V priebehu rokov oddelenie "vývoj a inovácia" venovalo dostatočný priestor nepretržitému zlepšovaniu svojich produktov, aby boli konkurencieschopnejšie a aktuálne a aby čo najlepšie uspokojili všetky požiadavky svojich zákazníkov.